Zamanında Teslim Süreci

99% Zamanında Teslim Edildi

İhtiyaca Yönelik Yenilikçi Tasarım

Yüksek Standartta Üretim

99% QC Kalite

UZMANLIK

CMF Makina Şirketi yetkinlik, tutku ve güvenilirlik ile öne çıkıyor

DENEYİM

CMF Makina Şirketi'nin nitelikleri, araştırma, uzmanlık ve yenilik arasındaki dengeli bir uyuma dayanmaktadır.

DANIŞMANLIK

CMF Makine Şirketi, 30 yıllık tecrübesini proje geliştirme danışmanlığı ve yeni uygulamalar için fizibilite çalışmaları yaparak sunmaktadır.

CMF Makina A.Ş.

Her geçen gün genişleyen ürün portföyümüzle Türkiye ve yurtdışına yedek parça ve makine sağlıyoruz.

Çalışma Alanlarımız

Tüm CMF Makine A.Ş. jet grout ekipmanları, en yüksek inşaat standartlarına göre üretilmektedir. Motor pompaları, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlamak için en iyi çelik ve ısıl işlemler kullanılarak yapılmıştır

Devamı...

Zemin Delme

Petrol kuyusu, su kuyusu ve jeotermal kuyusu sondajı için CMF Makine A.Ş., hem debi hem de basınç açısından en yüksek performansa sahip pompalama sistemleri geliştirmiştir.

Devamı...

Petrol Kuyusu Araştırmaları

Petrol sahası gereksinimleri için CMF Makine A.Ş., pompalar, karıştırma tesisleri, kimyasal üniteler ve filtrasyon üniteleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi geliştirmiştir

Devamı..

Makina Bakım ve Tamirat

Zemin çalışmalarında kullanılan tüm ekipmanlar ve makinalar, uzun süreler bu sektörde çalışmış uzman kadromuz sayesinde kolayca tamiri ve bakıma yapılabilmektedir.

Devamı...

CMF Makina Hakkında

       CMF Makina A.Ş., sektörün içinde 30 yıldır bulunan, hem şantiye hem de üretim tecrübesine sahip ekip tarafından 2018’de kurulmuştur. CMF Makina zemin iyileştirmede ve delme işleminde kullanılan makinaların bakımı, yedek parça üretimi ve kullanılan sarf malzemelerinin üretimini yapmaktadır. Bunun yanında çeşitli delici makina ve zemin iyileştirmede kullanılan yüksek basınçlı pompa üretimi yapmaktadır. Bu tecrübe ile üretilecek ürünlerin daha kaliteli üretilmesi ve sürekli Ar-Ge çalışması yapılarak iyileştirilmesi konusunda CMF Makina sektörde tanınmış bir firma olmuştur. Sürekli teknolojiyi takip ederek bu gelişmesini sürdürmeyi bir amaç edinmiştir.